İlaçlama Hizmetleri

Doğamızda bulunan haşere ya da kemirgenler aracılığı ile çevreye yayılan insan ve çevre sağlığını tehdit eden virüs ve mikroplara karşı uygun ekipmanlar kullanılarak intetisit uygulamasına verilen isime ilaçlama denir. Etrafımızda bulunan haşere ve kemirgenler insanlar tarafından risk oluşturan sayısız hastalığın taşıyıcısı olmalarının yanı sıra, taşımış oldukları bu hastalıkları çok farklı yöntemlerle insanlara bulaştırırlar. Tarihte tolu insan ölümlerinin en önemli sebebinin haşere ve kemirgenler olduğu unutulmamalıdır. Teknolojide meydana gelen değişimlere bağlı olarak haşere ve kemirgenlerle karşı uygulanan mücadele yöntemleri farklılık göstermeye başlamıştır. Tüm bu gelişmeler ışığında ilaçlama çok büyük bir sektör haline gelmiştir. İlaçlama yaptırmaya kara verdiğinizde ciddi bir sorumluluk almış olacaksınız. quote openHatalı yapılan ilaçlama uygulamalarının, beraberinde insan sağlığı üzerinde kalıcı hasarlara yol açabilecek kalıntılar bırakacağını lütfquote closeen unutmayınız. Bireysel olarak yapılan ilaçlamalar neticesinde haşere ya da kemirgen sorunlarınızdan tamamı ile kurtulmak maalesef mümkün değildir. Haşeresiz bir hayat için bireysel olarak yapılan hatalı ilaç seçimleri maalesef haşerelerde ilaca karşı bağışıklık yapmakta bunla beraber gerek zaman gerek ise maddi kayıplar ortaya çıkmaktadır. Haşere ve kemirgenlere karşı düzenli ilaçlama yapılması üremelerini tamamen durdurmak ve steril bir yaşam olanaklarına sahip olmak açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle gıda sektörleri haşerelerin en yoğun olarak görüldüğü alanlar olup bu sektörlerin gerekli olan hijyen koşullarını sağlayabilmeleri için mutlaka periyodik olarak ilaçlanması gerekmektedir.

Uzman ilaçlama ekiplerimiz nezaretinde hizmet verdiğimiz tüm alanlarda müşteri memnuniyeti daima ön planda tutulacakdır. Günümüz teknolojisini takip ederek kendimizi sürekli olarak yenileyerek iş hayatımızda kaliteden ve iş ahlakından ödün vermeyeceğiz. Bundan sonraki yıllarda da hedefimiz kendimizi sürekli yenileyerek,geliştirerek iş kalitesinden ve güvencesinden ödün vermeden hizmetlerimizi sunmaya devam etmektir.

Problem çıktıkça değil, hiç çıkmayacak şekilde periyodik ve sürekli Pest Kontrol hizmetleri, hastane yapısının gereklerine göre uygun kimyasallar kullanımıyla gerçekleştirilir.
Pest kontrol hizmetlerinde, kullanılacak olan kimyasal ve malzemeler WHO, EPA ve Sağlık Bakanlığı’nca onaylı olmakla birlikte, çevre ve insan sağlığına karşı zararsız olduğu ile ilgili ruhsat ve izinlere sahip ürünler olacaktır.

Kullanılacak kimyasalların, Sentetik Pyrethroidler ve 2.ve 3. Generasyon Anticougulant rodentisitler olmalarına önem gösterilir ve LD-50 değerleri en az 2500 – 500 mg/kg aralığında belirlenmiştir

Konuşma başlat
Merhabalar,
Özertem Kurumsal Hizmetler'e hoşgeldiniz
Powered by