Kurumsal

Alt işverenlerle çalışmanın öncelikli avantajı asıl işverenin asıl işe odaklanmasını sağlamasıdır. Örneğin; süt ürünleri üretilen bir tesisin asıl işi üretimdir. Üretim dışında kalan depolama, stok kontrol, temizlik, güvenlik, yemek, nakliye, inşaat, makine bakım, servis, teknik vb. konuların alt işverenlere devir edilmesi bu işlerin yönetsel takibinin de devir edilmesi anlamına geldiğinden asıl işveren kadrosunun üretime yoğunlaşmasına, üretimin daha sağlıklı ve verimli gerçekleşmesine yardımcı olur. Zaten alt işverenlerin üstlendiği çoğu hizmet artık özel belgeler gerektirmektedir. (Özel Güvenlik Faaliyet İzin Belgesi vb.) Bunun dışında sorumlulukların paylaşılması, sektörel tecrübe, istihdam ve personel yönetimi gibi konularda alt işverenlerin katkısı yadsınamaz düzeydedir. Kişisel kanaatim; alt işveren istihdamının günümüzde tercih olmaktan çıktığı ve özellikle büyük tesisler için olmazsa olmaz hale geldiği yönündedir.

Sonuç olarak; sağlıklı bir denetim mekanizması ile kontrol altında tutmak şartı ile bir tesiste alt işveren istihdamı kesinlikle mantıklıdır

  • Uzman Kadro
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Kaliteli Ekipman
  • 20 Yıllık Tecrübe
Sektörde Lider
Konumumuz
ÖZERTEM KURUMSAL HİZMETLER

Misyonumuz

Kurumsal Hizmetler konusunda Yönetimi alanında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini paylaşıma açmak.Mutlu müşteri mutlu personel çatısı kurmak

ÖZERTEM KURUMSAL HİZMETLER

Vizyonumuz

Alanında en iddalı Kurumsal Hizmetler danışmanlık firması olmak,Bursa genelinde personel ve yönetim konusunda değerlerimiz ve ilkemiz budur.

Şirketlere, çalışanlara ve üye firmalara yaşamı kolaylaştıran, butik çözümler üreten Özertem Kurumsal Hizmetler sorunsuz hizmet anlayışını benimsemektedir. Bu yaklaşım ile kamu, özel sektör, KOBİ, holding, üniversite gibi birçok yelpazede faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara kaliteli hizmet vermeyi ve işbirliği içerisinde olmayı arzulamaktadır.

Faaliyetler esnasında yüksek kalite standartları, kamu ihale kanunu, iş kanunu, maliye bakanlığı, sosyal güvenlik kurumunun ve ilgili yasal otorite tarafından getirilen tüm yasal şartlar ve kanunlar çerçevesinde sürekli iyileştirmeler, geliştirmeler, yaparak maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı taahhüt eder.

0
+
Çalıştığımız Firma
0
+
Personel Temini
Konuşma başlat
Merhabalar,
Özertem Kurumsal Hizmetler'e hoşgeldiniz
Powered by