Personel Temini

PERSONEL TEMİNİ

Alanlarında eğitilmiş, kalifiye ve becerisi geliştirilmiş ekipler tedarik ederek UZMANLIK avantajı,

İşinizin temel yönlerine odaklanmanızı sağlayarak, diğer aktiviteler için ayrıca yönetici atamanıza, proje yönetmek için zaman ayırmanıza gerek kalmadan YÖNETİM avantajı,

İhtiyacınız olduğu kadar ve bağlanma zorunluluğunda kalmadan alanında uzman personellerden faydalanmanızı sağlayan PERSONEL ESNEKLİĞİ avantajı,

Finansal kaynaklarınızın temel iş aktiviteleriniz üzerine konsantre etmenize olanak veren SERMAYENİN KORUNMASI avantajı,

İhtiyacınız olan hizmeti kusursuz gerçekleştirmek için gereken bilgi ve tecrübeleri yeniden keşfetmenize gerek kalmadan uygulamanızı sağlayan ZAMAN TASARRUFU avantajı

Gibi avantajları sunmaktır.

Uygulama;
İşyerinizde ihtiyaç duyduğunuz pozisyonlar için uygun elemanlar tarafımızca seçilir. Nihai adaylar görüşünüze sunulur. İstihdam ettiğiniz elemanların çalıştığı bölümlerin sosyal hizmetler alanına girmesi halinde, bunların yönetim hizmetleri de tarafımızca yapılabilmektedir. Bordrolanmış personeller ile ilgili tüm yasal dokümanlar her ay doküman olarak veya elektronik ortamda tarafınıza raporlanır. Müşterek yapacağımız veya sizin yaptığınız performans değerlendirmeleri ve iş yasası gereği düzenlenen tüm bilgi ve belgeler denetiminize açık olacak şekilde şirketimizde muhafaza edilir.
Şirketinizin sosyal organizasyonlarına yardım edilir, bahçe bakım, şirket içi ikram, çay servisi gibi sosyal hizmetler verilir.

Personel temini
Özertem ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edilen eleman portföylerini çıkartır. Sadece kendi imkanları ile sınırlı kalmayarak, güncel ve en popüler İK sitelerinden araştırma yapılır, eleman havuzundan filtreleme ile belirlemiş olduğunuz niteliklerdeki adaylar bilginize sunulur. Yüz yüze görüşmeler ayarlanır ve sonuçta tercih edilen adaylar için işe giriş işlemleri, personel dosyalarının hazırlığı Özertem tarafından gerçekleştirilir.

Bordrolama ve personel kiralama
Firmamız tarafından istihdam edilen ve şirketinizin departmanlarında hizmet etmek için görevlendirilen personellerin tüm işlemleri gerçekleştirilerek fatura edilir. Maaş bordroları, ödemeleri, SSK takipleri hızlı ve çağdaş şekilde yerine getirilir raporlanır.

Yönetim hizmetleri
Şirketinizin pazarlama, satış, muhaberat, ulaştırma, arşivleme, vb. gibi faaliyetlerinde hizmet vermek üzere oluşturulan ekiplerin belirlemiş olacağınız iş akışı ve performans kriterleri doğrultusunda etkin ve verimli çalışabilmesi için Özertem yanınızda olacaktır. Ekip sorumluları ile performans, iş analizi toplantıları yapılması, sizlere periyodik bilgilendirmeler gerçekleştirilmesi, yeni önerilerin sunulması, esneklik ve zaman kazandırılması sunacağımız avantajlardan bazılarıdır. Yönetim hizmetlerimizde bizi bir departmanınız, iş arkadaşınız gibi hissedeceksiniz.

Sosyal hizmetler
Operatör, bahçe ve çevre bakımı, şoför, stok ve depo, çaycı, steward, vale, servis elemanları görevlileri vb. gibi her türlü sosyal hizmet ihtiyaçlarınız için belirlediğiniz özellik, nitelik ve ücretler doğrultusunda adaylar belirlenerek sizlerin onayına sunulur. Adayların şirket kültürünüze uygun olacak şekilde sizlere sunulması, güvenilir kaynaklarımızdan temi edilmesi ve presentabl olmalarına önem verilir.

Konuşma başlat
Merhabalar,
Özertem Kurumsal Hizmetler'e hoşgeldiniz
Powered by